Satiş Sözleşmesi

Satıcı Firma 

Mert yayıncılık insaat hayvancilik gida ithalat ihr. san. ve tic . ltd sti Yayınları. Bundan sonra kısaca yarisgazetesi olarak adlandırılacaktır.

Satıcı Firmanın Web Sitesi

www.yarisgazetesi.com

Satışa Konu Olan ürün

www.yarisgazetesi.com internet sitesi üzerinden satılan tüm ürünler

Satıcı Firma Adresi

Mühürdar Cad. 60/2 Kadıköy / İstanbul

Satıcı Firma Telefonu

0216 338 48 34

Müşteri

Bu sözleşme hükümleri çerçevesinde www.yarisgazetesi.com internet adresinden ürün satın alan gerçek veya tüzel kişi. Bundan sonra kısaca Müşteri olarak adlandırılacaktır.

Vergi

Satışı yapılan tüm ürünlere KDV dahildir. Vergi hariç (Tax Free) satış yapılmaz.

Üye Bilgileri

üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Teslimat için Sabit telefon numarası ve vergi numarası girilmesi zorunludur. Bu bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorunluluklardan dolayı gereklidir.

Fiyat Politikası

Internet sitemizden satılan tüm ürün fiyatlarında değişiklik yapma hakkı Bemolmusic ‘de saklıdır. Bemol music bu değişiklerden dolayı sorumlu tutulamaz. Yazım hataları istisnadır.

ürün Stokları

Bemolmusic Internet sitesinde teşhirde olan bütün ürünlerden stok tutmaktadır. Ancak stokta kalmayan ürünlerden talep edildiği takdirde, müşteri, ürün stoğumuza girince haberdar edilecektir. Söz konusu ürün stoğumuza girdikten sonra müşteri bu ürünü almak ile yükümlü değildir.

Siparişin Alınması

Müşteri yarisgazetesi ’ e Internet kanalı ile siparişini bildirecektir. Bizden onay e-mail yazısı kendisine gÖnderilene kadar sipariş onaylanmamış sayılacaktır. Bu yazı müşteriye ulaştıktan sonra sipariş geçerlilik kazanacaktır.

Ödeme İşlemleri

Müşteri internet üzerinden siparişini tamamladığı zaman kendisine tercih etmesi için taksit seçenekleri sunulacaktır. Müşteri bu seçeneklerden kendisine en uygun olanını seçecek ve işlemlerine bu şekilde devam edecektir.Bemolmusic zaman içerisinde Ödeme seçeneklerini değiştirmeye, arttırmaya, azaltmaya yada kaldırmaya yetkilidir. Portemem, Müşterinin Ödeme amacı ile verdiği bilgileri korumakla yükümlüdür.

Ürünlerin Sevkiyatı

Bemolmusic, ürün siparişi ve Ödemesi tamamlanan tüm ürünleri en geç 3 iş günü içerisinde hazır hale getirecek ve Müşteriye sevk edecektir. ürünlerin sevkiyatı Türkiye Cumhuriyeti dahilinde bilinen lojistik firmaları ile sağlanacaktır. ürün sevkiyatını üstlenen lojistik firmalarından kaynaklanan gecikmelerden Bemolmusic sorumlu değildir.

Sevkiyatların ücretlendirilmesi

Bemolmusicürün sevkiyatları için Müşteriden bedel talep etme hakkını saklı tutar. Ancak bu internet sitesi üzerinde mutlaka Müşterinin bilgilenebileceği şekilde uygulanmalıdır. Müşterinin tüm Ödemelerini yapmasından sonra ek bir sevkiyat bedeli hiçbir surette çıkartılamaz.

Arıza ve İade İşlemleri

Bemolmusic bütün ürünlerini kurumsal yapıya ulaşmış, firmalardan temin etmektedir. Müşterinin aldığı ürünlerde çıkacak olası sorun veya kusurlar Bemolmusic tarafından incelendikten sonra ürünün yenisi veya farklı bir ürün müşteriye teslim edilecek, istenirse ürünün bedeli iade edilecektir. Bemolmusic gerek gördüğü takdirde hatalı ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir. üretici firma onay verdiği takdirde ürün yenisi yada farklı bir ürün ile değiştirilecek yada ürüne Ödenmiş olan bedel iade edilecektir. Müşteri ürünü orijinal ambalajına, garanti belgesi dahil tüm evrakları ile koyup portemem’ e gÖndermelidir. Bemolmusic’e gÖnderilecek olan tüm ürünlerin sevkiyat masrafları Müşteri’ye aittir. Seçilecek nakliye firmasının takip edilebilir olması Önemlidir. Hatalı ürün, bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluğundadır.

Döviz İşlemleri

Bemolmusic, internet sitesi üzerinde yabancı para birimleri ile yaptığı satışlarda uygulanan döviz kurlarını yine internet sitesinde müşterinin kolay erişebileceği bir şekilde duyurmak zorundadır. Bemolmusic kesinlikle internet sitesinde belirtilmiş olan kur dışında başka bir kuru uygulayamaz.

Diğer Sözleşme Maddeleri :

1- Tüketici aldığı ürünü fatura tarihini takiben 5 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Ancak bu durumda iade edilecek ürünün hiçbir şekilde son kullanıcıya satışını engelleyecek durumların söz konusu olmaması gerekmektedir. Müşterinin ürün alımından cayması halinde tüm sevkiyat, sigorta ve banka komisyonlarını ve satıştan dolayı meydana gelen tüm zararlarıBemolmusic’e tazmin etmesi gerekmektedir.

2- Bemolmusic internet sitesi üzerinde yer alan tüm ürün bilgileri ve fiyatları sürekli kontrol etmek zorundadır. Ancak her türlü duruma karşın dizgi veya hesaplama hatalarından kaynaklanan durumlarda Bemolmusic sorumlu değildir.

3- Sözleşmenin onaylandığı tarihte var olmayan, ancak daha sonra meydana gelen ve sÖzleşmenin taraflarından bir yada ikisinin sorumluluklarını yerine getirmesini engelleyen durumlar (Doğal Afet, Savaş, Terör, Grev v.b gibi) mücbir sebep olacaktır. Bu durumda mücbir sebepten etkilenen taraf, diğer tarafa durumu yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların sÖzleşme hükümlerini yerine getirme hükümlülükleri bulunmamaktadır. Mücbir sebebin 10 gün içerisinde ortadan kalkmaması halinde tarafların her birinin tek taraflı olarak sÖzleşmeyi feshetme hakkı saklıdır.

4- Bemolmusic internet sitesinden ürün alan tüm Müşteriler, sözleşmede yer alan maddelerin tamamını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Uygulanması

Sözleşme hükümleri her iki tarafı da bağlayan hükümler içermekte olup, bir tarafın sözleşme hükümlerine uymaması, diğer tarafın sorumluluğunu ortadan kaldırmamaktadır.

Sözleşmenin Başlaması

Bu sözleşme, Müşterinin Bemolmusic internet sitesi üzerinden siparişini tamamlaması ile başlar. Müşteri tarafından Ödeme işleminin henüz tamamlanmaması, sözleşme hükümlerini ortadan kaldırmaz.

Mert yayıncılık insaat hayvancilik gida ithalat ihr. san. ve tic . ltd sti