İade Ve Satış

Genel Şartlar

Web sitemizde yayınlanan ürünlerin resimleri ve tanıtım yazıları, kullanılan logolar ,web tasarımı, ürün kodlama ve telif hakları Mert yayıncılık insaat hayvancilik gida ithalat ihr. san. ve tic . ltd stiŞirketine, temsil ettiği veya teknik destek aldığı kuruluşlara aittir.

Sitede yayında bulunan ürün resim ve açıklamaları sadece bilgi edinmek, şahsi kullanım maksadıyla üzerinde değişiklik yapmamak kaydı ile kopyalanabilir. Kesinlikle ticari amaçla kullanılamaz.

İade Şartları

Bemol Müzik olarak biz sizin almış olduğunuz ürünlerden en iyi performansı almanızı bekleriz. Ancak almış olduğunuz üründe herhangi bir kusur olduğu takdirde aşağıda belirtilmiş olan iade şarlarının uygulanması gerekmektedir.

Almış olduğunuz üründe eksik yada basılmamış sayfa, yırtık, veya benzeri ürün kaynaklı hata var ise; bize orijinal ambalajına ve gönderim kutusuna yerleştirmek kaydı ile iade edebilirsiniz.

Belirtilmiş olan kusurlar firmamız tarafından onaylandıktan sonra gönderim masrafları ve ürün bedeli size iade edilecektir.

Ürünlerimiz güvenli bir şekilde paketlendikten sonra kargo şirketine teslim edilir. Kargo firması kaynaklı hatalardan dolayı ürüne gelebilcek zararlardan kargo firması sorumlu tutulur.

Nasıl İade Edilir ?

Bize ilk olarak size e-mail ile gönderilmiş olan sipariş onay formunda belirtilmiş olan Sipariş no'sunu belirterek üründe bulunan kusuru açıklayıcı bir e-mail yazmanız yada bize telefon veya faks ile ulaşmanız gerekmektedir. Bu görüşmenin ardından size bir iade numarası tahsis edilecektir. Bu numara olmadan iade işlemi geçersiz sayılacaktır.

Bu numarayı aldıktan sonra şikayetinizi belirten bir not ile birlikte ürünü orijinal ambalajına, garanti belgesi ve diğer ürüne ait dökümalarla birlikte sıkıca paketleyip aşağıdaki adrese göndermeniz rica olunur.
Takip edilebilir bir kargo şirketi ile ürünü göndermeniz tavsiye olunur. Unutmayınki biz kusuru onaylayıp size paranızı ve kargo masraflarını ödeyinceye kadar ürünü bize ulaştırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Arıza ve İade İşlemleri :

Yaris Gazetesi bütün ürünlerini kurumsal yapıya ulaşmış firmalardan temin etmektedir. Müşterinin aldığı ürünlerde çıkacak olası sorun veya kusurlar Yaris Gazetesi tarafından incelendikten sonra ürünün yenisi veya farklı bir ürün müşteriye teslim edilecek, istenirse ürünün bedeli iade edilecektir. Yaris Gazetesi gerek gördüğü takdirde hatalı ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir. Üretici firma onay verdiği takdirde ürün yenisi veya farklı bir ürün ile değiştirilecek yada ürüne ödenmiş olan bedel iade edilecektir. Müşteri ürünü orijinal ambalajına, garanti belgesi dahil tüm evrakları ile koyup Yaris Gazetesi'e göndermelidir. Yaris Gazetesi'e gönderilecek olan tüm ürünlerin sevkiyat masrafları Müşteri’ye aittir. Seçilecek nakliye firmasının takip edilebilir olması önemlidir. Hatalı ürün, bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluğundadır.

Sipariş İptali:

Siparişinizi siparişlerim sayfasından iptal edebilirsiniz.Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.

Garanti Şartları:


Kitap ve benzeri ürünler tamamiyle Yaris Gazetesi güvencesindedir. Yanlış nota yazılımı, eksik sayfa ve benzeri kusurlarda hatalı ürün tarafımızdan onaylandıktan sonra yenisi ile değiştirilecek veya ürüne ödenmiş olan bedel müşteriye iade edilecektir. Diğer ürünler ise üretici firmanın garantisi altındadır. Üründe çıkabilecek sorunlar üretici firma tarafından onaylandıktan sonra yeni ürün ile takas veya ödenen ücretin iadesi işlemleri geçerlilik kazanacaktır. Bünyemizde onarım merkezi yoktur.