Alışveriş Hakkında

Alışveriş hakkında

Mağazamızdan online alışveriş için üye olmanız gerekmektedir.

Online Alışveriş Şartları

Internet yolu ile verilmiş olan siparişleriniz e-mail yolu ile onaylanmadan siparişiniz geçerlilik kazanmaz. Sipariş onay e-mail yazısı size gönderildikten sonra siparişiniz sevkiyata hazırlanır. Bu onay yazısını olası hatalarda takip amaşlı olarak saklamak sipariş verenin sorumluluğundadır.

Sipariş onayından sonra ürün bir veya iki iş günü içerisinde kargoya verilir. Çalışmakta olduğumuz kargo şirketlerinin bir gün içerisinde adresinize ulaştırmayı taahhüt eder. Mert yayıncılık insaat hayvancilik gida ithalat ihr. san. ve tic . ltd sti. bu hususta garanti vermez.

Stokta olan ürünler size yanlış yönlendirmemek için belirtilmiştir. Ancak Internet ortamında aynı anda bir veya birden fazla kişi sipariş verdiğinde stok kontrol mekanizması anlık olarak yanlış verileri görüntüleyebilir. Böyle bir durum oluştuğunda size gönderilecek e-mail siparişinizin onaylanıp onaylanmadığını belirleyecektir.


Firmamız ürün fiyatlarındaki değişiklik hakkını saklı tutar.

Ürün indirim ve kampanyalarının sunulması veya iptali, ön uyarı yapmadan tamamen Yaris Gazetesi. tarafından kontrol edilir.

Üyelik

Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemlerinden ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir.Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir.Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksizsiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez.Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
Haber Grubumuza üye olursanız,Mağazamız ve ürünler ile ilgili güncelleme olduğunda haberdar edilirsiniz. Yoğun bir fiyat düşüşü veya ürünün genel yapısında bir değişiklik olduysa mesaj gönderilir.Yeni ve ilgi çeken ürünler hakkında ilk sizin haberiniz olur.Haber grubuna üyelik ücretsiz ve basittir.Ana sayfamızın sağ alt kısımında Email Listemiz bölümüne email adresinizi yazmanız yeterlidir.

Üye Güvenliği


Üye Bilgileri Güvenliği : Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz.Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.